Sytuacja na przejściach granicznych wraca do normy. Dwie drogi są odblokowane

PODKARPACIE. Kolejna poprawa na drogach za przejściami granicznymi na Podkarpaciu. Od wczoraj trzy z  nich były blokowane przez Ukraińców. Dziś, na dwóch z nich sytuacja wróciła do normy. Na utrudnienia można trafić już tylko na drodze za przejściem Krościenko-Smolnik.

Poprawiła się sytuacja na przejściach granicznych na Podkarpaciu. Drogi które zostały wczoraj zablokowane po stronie ukraińskiej na przejściu Korczowa-Krakowiec i Medyka-Szeginie są już odblokowane. Odprawy graniczne pojazdów odbywają się już normalnie. Bezproblemowo można także przekraczać przejście samochodów osobowych w Budomierzu. Tam po stronie ukraińskiej nic się nie działo.

Na utrudnienia można już tylko natrafić na drodze za granicą Krościenko-Smolnica. W odległości około 5 km od przejścia ustawiona została blokada. Nie powoduje to jednak utrudnień w odprawach granicznych. Po przekroczeniu granicy, podróżni najprawdopodobniej mają możliwość ominięcia tej blokady innymi drogami.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

BOSG / red.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."