TADEUSZ PIÓRO: Jestem wzruszony. Dziękuję sanoczanom za zaufanie. WOJCIECH BLECHARCZYK: Serdecznie gratuluję. Dziękuję mieszkańcom za głosy

01-12-2014

SANOK / PODKARPACIE. Według nieoficjalnych informacji Sanok ma nowego burmistrza. Wyrównany pojedynek w II turze wyborów minimalnie wygrał Tadeusz Pióro i to on będzie gospodarzem miasta przez najbliższe cztery lata: – Jestem wzruszony tym, że tyle osób mi zawierzyło. Dziękuję za wszystkie głosy. Deklaruję ciężką pracę na rzecz wszystkich mieszkańców – mówi nowy włodarz Sanoka.

Jak informowaliśmy podczas „Wyborów na żywo z portalem Esanok.pl” , w sumie na obu kandydatów oddano 12 177 ważnych głosów. 6 140 (50,42 %) wyborców poparło Tadeusza Pióro. 6 037 (49,58 %) zagłosowało za Wojciechem Blecharczykiem. Różnica wyniosła zaledwie 103 głosy.

- Krótko po ogłoszeniu pierwszych nieoficjalnych wyników odebrałem telefon od Wojciecha Blecharczyka, który pogratulował osiągniętego wyniku. Chciałbym również pogratulować mojemu kontrkandydatowi wspaniałego rezultatu i podziękować za pozytywną kampanię – mówi Tadeusz Pióro.

Obu kandydatów podzieliły zaledwie 103 głosy, czyli niespełna 1% wszystkich oddanych.

- Mówiłem o tym już wcześniej i powtórzę to również teraz. Do wyborów podchodzę z pokorą i jeśli mieszkańcy Sanoka wybrali mnie na burmistrza, zrobię wszystko, aby swoją pracę wykonywać rzetelnie. Deklaruję zaangażowanie i działanie na rzecz wszystkich sanoczan. Jestem autentycznie wzruszony tak dużym poparciem – wyznaje kandydat PiS.

- Składam serdeczne gratulacje Tadeuszowi Pióro. Życzę, aby wszystkie jego zamierzenia i plany zostały zrealizowane z pożytkiem dla całego Sanoka. Dziękuję mieszkańcom za każdy oddany na mnie głos. Dziękuję wszystkim osobom, które były ze mną do końca. Cóż, trzeba żyć dalej – mówi Wojciech Blecharczyk.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.