Trzy incydenty podczas podkarpackiego Finału WOŚP. Do dwóch doszło w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Sanoka sprawdzają, czy dwie wolontariuszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ukradły pieniędzy z puszki, do której zbierały datki.

 

Dyżurny sanockiej Policji odebrał telefon z informacją, że w toalecie jednego ze sklepów dwie dziewczyny otwierają puszkę na datki. Chwilę później policjanci zatrzymali dwie wolontariuszki, dziewczyny w wieku 16 i 17 lat, które miały uszkodzoną puszkę. Prawdopodobnie oderwały dno, po czym otwór zakleiły taśmą. Policjanci ustalają w tej chwili, czy dziewczyny ukradły pieniądze z puszki.

Puszkę z datkami wyrwał 16-letniej wolontariuszce młody człowiek, którego szuka sanocka Policja. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kościuszki w Sanoku około godziny 18.30.

Policjanci ze Stalowej Woli poszukują dwóch młodzieńców, którzy ukradli puszki dziewczynom kwestującym w okolicach kościoła Opatrzności Bożej. Napastnicy pozorując wrzucenie pieniędzy wyrwali puszki wolontariuszkom.

źródło: KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."