AKTUALIZACJA: Wulgarne napisy na elewacji kościoła w Brzozowie (ZDJĘCIA)

Komenda Miejska Policji w Brzozowie wyjaśnia okoliczności oraz poszukuje osób odpowiedzialnych za namalowanie wulgarnych napisów na elewacji kolegiaty pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie i na budynku parafialnym.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu sprawców tego czynu.

Dzisiaj rano dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony przez proboszcza brzozowskiej parafii o uszkodzeniu elewacji kościoła w Brzozowie oraz obiektów na terenie parafialnym.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze stwierdzili namalowane na elewacji kościoła i raz na figurze Maryi znajdującej się na zewnątrz świątyni wulgarne napisy.

Ponadto ujawniono również napisy na ścianie budynku na terenie przyległym do kościoła.

Policyjna ekipa wykonała oględziny i dokumentację miejsca dokonanego przestępstwa oraz zabezpieczyła ślady. Wszystkie te czynności pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego czynu.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."