AKTUALIZACJA: Pijany kierowca sprawcą wypadku w Zagórzu. Z zakleszczonego pojazdu trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Kilkanaście minut przed godz. 13 w Zagórzu, na łuku drogi doszło do niebezpiecznego zderzenia się dwóch pojazdów. – Na miejsce zostały zadysponowane dwa pojazdy z naszej jednostki oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Zagórza.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jest ktoś zakleszczony w samochodzie – mówi Grzegorz Oleniacz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Dyżurny Policji został poinformowany o zdarzeniu o godz 12:45 na ulicy Bieszczadzkiej w Zagórzu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, prowadzący peugeota boxer, jadą od strony Leska stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do kolizji z prawidłowo jadącym fiatem iveco.

Sprawca zdarzenia nie był w stanie sam opuścić pojazd. Niezbędna okazała się interwencja strażaków. Po przebadaniu kierowcy peugeota alkomatem, okazało się, że prowadził on pojazd mając ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna z urazem nogi został przywiedziony do szpitala.

Droga relacji Sanok – Lesko jest w tym miejscu była przez blisko dwie godziny zablokowana. Przed godz. 15 przywrócono  płynność w ruchu.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."