ZAGÓRZ: Wakacje bez cyklicznych turniejów „plażówki” na Zakuciu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Od wielu lat czas wakacyjnej laby miłośnikom siatkówki plażowej powiatu sanockiego umilały sobotnie turnieje na zagórskim Zakuciu. Jak informuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu, w tym roku zawody nie będą organizowane ze względu na brak chęci współpracy sponsorów.

Zagórskie Zakucie przez lata kojarzone było z wakacyjnym cyklem turniejów w plażową odmianę siatkówki. Turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W zawodach udział brali między innymi zawodnicy II-ligowego TSV Mansard Sanok, gracze SMS-u MOSiR Brzozów oraz siatkarze z Leska. Zagórskie zawody gromadziły również rzeszę amatorów, którzy aktywnie spędzali czas, dzielnie rywalizując z zawodnikami na co dzień występującymi na parkietach podkarpackich lig.

Mimo tego, że cykliczne turnieje w tym roku nie wchodzą w grę, Zagórz podejmie się organizacji zawodów o Puchar Burmistrza Zagórza. Turniej zostanie prawdopodobnie rozegrany 23 sierpnia. Informacje dotyczące zawodów w siatkówkę plażową w Zagórzu dostępne będą na naszym portalu.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."