Brutalne pobicie 43-letniego mężczyzny. Sprawcy w rękach policji

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch turystów tuż po tym, jak pobity przez nich 43-letni mieszkaniec Leska w stanie krytycznym trafił do szpitala. 39-letni mężczyzna podejrzany o brutalne pobicie najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Wobec jego 44-letniego kolegi sąd zastosował policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Policjanci dwóch turystów, 39-letniego mieszkańca Janowa Lubelskiego i 44-letniego mieszkańca Sokołowa Małopolskiego, zatrzymali na samym początku minionego długiego weekendu, w czwartkowy poranek. Chwilę wcześniej z hotelowego pokoju zajmowanego przez obydwu mężczyzn pogotowie zabrało 43-letniego mieszkańca Leska. Mężczyzna miał poważne obrażenia głowy i do chwili obecnej przebywa w szpitalu. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo wyjaśniające w tej sprawie.

Sąd wobec dwóch zatrzymanych przez funkcjonariuszy mężczyzn zastosował środki zapobiegawcze, wobec 39-latka dwa miesiące aresztu a jego 44-letniego kolegi dozór Policji i zakaz opuszczania kraju. Za pobicie, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."