Zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski

SANOK / PODKARPACIE. Nastąpiła zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Ciarko PBS Bank KH Sanok a Comarch Cracovią. Wtorkowe spotkanie (9.09.2014) odbędzie się o godzinie 20:30 zamiast 18:30. Zmiana podyktowana relacją TVP Sport z meczu piłki nożnej

Polski z Grecją w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U21.

- Przesunęliśmy mecz  Superpucharu Polski z uwagi na fakt wykupienia przez TVP Sport meczu piłki nożnej decydującego o awans do Mistrzostwa Europy Polski z Grecją do lat 21. Myślę, że przesunięcie meczu o dwie godziny nie będzie większym kłopotem dla kibiców - informuje Patryk Rokicki, rzecznik prasowy PZHL.

Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć na żywo konfrontację mistrza Polski ze zdobywcą krajowego pucharu, będą musieli zapłacić 16 złotych za bilet normalny i 12 złotych za ulgowy.

Sędziami głównymi pojedynku o Superpuchar Polski będą Zbigniew Wolas i Michał Baca. Oświęcimskim arbitrom na liniach będą pomagać Mariusz Smura z Katowic i Marcin Polak z Bytomia.

Przypominamy, że cały czas trwa rezerwacja na karnety zwykłe i złote. Te drugie będą obowiązywały na wszystkie spotkania ligowe w sezonie zasadniczym, play-off orz Superpuchar Polski w sezonie 2014/2015 w Arenie Sanok.

za: khsanok.net

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."