Skromne zwycięstwo nad Przełomem. Stal pnie się w Pucharze Polski (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Po niedzielnym zwycięstwie 4:2 nad LKS-em Długie, piłkarze Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok zmierzyli się w Pucharze Polski z Przełomem Besko. Bramkę na wagę zwycięstwa w 22 minucie spotkania strzelił Mateusz Kuzio.

Piłkarze Przełomu to ligowi rywale żółto-niebieskich, którzy w zeszłym sezonie grali w IV lidze. W drużynie z Beska cały mecz rozegrał Maciej Kuzicki, niegdyś zawodnik Stali, który w ostatnich dniach okienka transferowego opuścił Cosmos Nowotaniec. W drugiej połowie meczu po stronie gości pojawił się Daniel Niemczyk, reprezentujacy barwy Stali przez 12 sezonów.

Zdjęcia: Tomasz Sowa