ŻUŻEL. Zarząd Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego oświadcza, że wycofanie się z rozgrywek w sezonie 2012 nie oznacza końca żużla w Krośnie. Pragniemy nadmienić, że decyzja o wycofaniu jest dla nas i dla kibiców naszego klubu bardzo bolesna.

Ergo Hestia

KSM Krosno wycofuje się z rozgrywek!

KROSNO/ŻUŻEL. W dniu 13 czerwca 2012 zarząd Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego Krosno podjął decyzję o wycofaniu zespołu KSM Krosno z rozgrywek drugiej ligi w sezonie 2012. – Powodem takiej decyzji jest nałożenie kary przez Główną Komisję Sportu Żużlowego na nasz klub. Nie zgadzamy się z nią.

Mistrzowie świata na krośnieńskim torze! Kołodziej i Janowski pokazali klasę! (VIDEO HD)

KROSNO. Na torze żużlowym w Krośnie odbył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody wygrał drużynowy mistrz świata Janusz Kołodziej. Na 2. miejscu uplasował się indywidualny mistrz świata juniorów Maciej Janowski. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Miesiąc.

ŻUŻEL: Holta, Kołodziej i Janowski pojadą w Krośnie! WEJŚCIÓWKI ROZDANE

KROSNO. 31 maja na torze w Krośnie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już listę startową tych zawodów. W Krośnie wystąpią między innymi reprezentanci Polski – Janusz Kołodziej i Rune Holta oraz najlepszy junior świata – Maciej Janowski.

Żużlowe emocje w Krośnie (ZOBACZ VIDEO HD)

ŻUŻEL. W meczu 5. kolejki II ligi, żużlowcy KSM Krosno przegrali z Kolejarzem Opole 39:51. Kilkanaście minut po zakończeniu rywalizacji, cały sportowy świat obiegła tragiczna informacja o śmierci zawodnika PGE Marmy Rzeszów Lee Richardsona, który uczestniczył w wypadku podczas spotkania z Betard Spartą Wrocław. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z meczu KSM – Kolejarz.

WEJŚCIÓWKI ROZDANE! KSM Krosno zmierzy się z Victorią Piła

KROSNO/ŻUŻEL. W najbliższą niedzielę (15 bm.) w krośnie zostanie rozegrana druga kolejka, II ligi żużlowej, w której miejscowy KSM Krosno podejmie drużynę Victorii Piła. Mamy dla Państwa trzy bilety na to spotkanie.