REKLAMA
REKLAMA

Chciał podpalić żonę, trafił do aresztu

POWIAT LESKI. Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 45-letni mieszkaniec powiatu leskiego. W minioną środę, podczas awantury domowej oblał swoją żonę paliwem i próbował podpalić. Mężczyzna odpowie za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę. 45-letni mieszkaniec Woli Górzańskiej wszczął awanturę i próbował podpalić swoją żonę. Oblał jej odzież benzyną. Kobieta zdołała uciec. Pijany mężczyzna rozlał paliwo przed domem i podpalił. Domownicy przy pomocy sąsiadów zdołali ugasić pożar budynku, choć ogień sięgał aż po dach.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał zarzut narażenia żony na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zżcia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wczoraj, Sąd Rejonowy w Lesku zastosował wobec 45-letniego mężczyzny najsurowszy ze środków zapobiegawczych. Podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w odosobnieniu.

KWP

09-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)