REKLAMA
REKLAMA

Kreatywni uczniowie ekonomika

Dwie drużyny złożone z uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku znalazły się wśród 15 zespołów młodzieżowych z całej Polski zakwalifikowanych do finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Kreatywni dla Europy”.

Impreza zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego odbyła się 1 października w Warszawie podczas III Forum Funduszy Europejskich, a jej celem było upowszechnienie wiedzy o Unii Europejskiej i o zmianach zachodzących w Polsce dzięki funduszom europejskim.

Uczniowie zmagali się z historią, kulturą, ekologią i tematyką funduszy europejskich. W specjalnych prezentacjach pokazali „Jak zmieniło się nasze życie w powiecie sanockim
i Sanoku dzięki funduszom europejskim”.

Młodzież miała również okazję zwiedzić stanowiska wystawiennicze instytucji zaangażowanych we wdrażanie funduszy europejskich, obejrzeć występy artystyczne, wziąć udział w pokazach i quizach.

Stoją od lewej: Paweł Starzewski, Artur Zimny, Gabriela Papisz, Mateusz Suszko, Krzysztof Tołcz, Marceli Kabala, Jakub Gadomski, Jarosław Drozd, Paweł Wolański, Patrycja Ziobro i Małgorzata Fedak.


05-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)