REKLAMA
REKLAMA

Łącznik (ulica Kawczyńskiego) pomiędzy Robotniczą a Stróżowską w budowie! (video)

SANOK. Już w następnym roku będzie możliwa komunikacja między ulicami Stróżowską i Robotniczą w Sanoku. Wszystko to za sprawą budowanej obecnie i finansowanej przez Miasto Sanok ul. Leszka Kawczyńskiego.

Prace przy wykonywaniu ul. Kawczyńskiego na odcinku ulica Rzemieślnicza – ulica Robotnicza, rozpoczęły się w sierpniu br. Droga ta jest kontynuacją, wybudowanego w poprzednich latach odcinka ulica Wolna – ulica Rzemieślnicza. Powstająca droga przekracza płynący tamtędy potok. Obecnie wykonywany jest most na tym potoku, będący w ciągu budowanej drogi. Most ma konstrukcję żelbetową, jego długość w ciągu drogi to 4,5 metra, zaś szerokość 17 metrów.

Po zakończeniu obecnych działań (które planowane jest na wiosnę przyszłego roku) całość połączy ulicę Stróżowską z ulicą Robotniczą, co usprawni komunikację wewnątrzosiedlową. Będzie to ogromne udogodnienie dla mieszkańców osiedla, którzy na razie chcąc, np. dostać się z ul. Stróżowskiej na Robotniczą, muszą jechać naokoło i nadrabiać kilka kilometrów drogi. Umożliwi to również uruchomienie na tej trasie linii autobusowej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku


od redakcji

Na temat budowy łącznika Stróżowska-Robotnicza przed kilkoma tygodniami przygotowaliśmy materiał wideo.

Serdecznie zapraszamy do ponownego obejrzenia

29-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)