REKLAMA
REKLAMA

Napadli na kobietę. Grozi im od dwóch do dwunastu lat pozbawienia wolności

SANOK. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy we wtorek napadli na na kobietę. Sprawcy usłyszeli już zarzuty dokonania rozboju. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Wracająca z pracy, 52-letnia kobieta została napadnięta we wtorek około północy na schodach łączących ulice Podgórze i 3-go Maja, tak zwanych „serpentynach”. Dwaj nieznani mężczyźni doprowadzili ją do stanu bezbronności, a następnie przeszukali torebkę. Zabrali pokrzywdzonej portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 300zł oraz kartę do bankomatu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania bandytów. W wyniku penetracji terenu po kilkunastu minutach natrafili na grupkę osób, które na widok radiowozu zaczęły uciekać. Podjęty przez funkcjonariuszy pościg doprowadził do zatrzymania dwóch mężczyzn, jak się później okazało sprawców rozboju. 17 i 18-latek usłyszeli już zarzuty z art. 280 kodeksu karnego.

Za tego typu przestępstwo, polskie prawo przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

21-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)