REKLAMA
REKLAMA

Pięć osób rannych w dwóch wypadkach

SANOK/KROSNO. Pięć osób ucierpiało w dwóch wypadkach, do których doszło wczoraj (13 bm.)  w godzinach porannych na drogach Podkarpacia. W Sanoczku pijany kierowca golfa wjechał do rowu a w Posadzie Jaśliskiej kierowca opla corsy zjechał ze skarpy i uderzył w drzewo.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 4.30 w Posadzie Jaśliskiej. Kierujący oplem corsą 21-letni mężczyzna z nieustalonych na razie przyczyn zjechał z przydrożnej skarpy i uderzył w drzewo. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowała się również dwójka pasażerów. Wszyscy podróżujący oplem doznali obrażeń i trafili do szpitala.

Drugi z wypadków miał miejsce w Sanoczku, w powiecie sanockim. Tuż przed godz. 7 kierujący golfem zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w barierę energochłonną i wpadł do rowu. Samochodem podróżowały cztery osoby. Kierowca i pasażerka siedząca z przodu nie doznali obrażeń, ucierpieli natomiast dwaj pasażerowie siedzący z tyłu pojazdu. Mężczyźni z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.Jak się okazało, 33-letni kierowca golfa był pijany. Miał około 1 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności obu tych zdarzeń.

KWP

14-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)