REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Podsumowanie VII Rodzinnej Biesiady za Sanem!

SANOK.  12 czerwca 2011 (niedziela) teren Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku zamienił się w miejsce piknikowe, które zapełniło się uczniami i ich rodzinami. Zapewne wszyscy uczestnicy imprezy w sposób miły i przyjemny spędzili swój wolny czas. Pogoda dopisała,było wiele atrakcji, zabawy i śmiechu. Każdy mógł znaleźć „coś” dla siebie.


W trakcie trwania imprezy trwała zbiórka pieniężna do puszek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dożywianie dzieci i zakup naczyń jednorazowych.

To była „siódma” i szczęśliwa biesiada. Zrezygnowaliśmy z loterii fantowej, ale w zamian wymyśliliśmy wiele innych atrakcji i się udało. Całkowity dochód z imprezy wyniósł 7.200.00 zł. w tym: indywidualne wpłaty sponsorów – 4.500.00 zł zbiórka do puszek: aukcja, sprzedaż ciast, kiełbasek, bigosu, grochówki, ścianka wspinaczkowa, Koło fortuny, Jarmark „rozmaitości”, malowanie twarzy, datki Kół Gospodyń Wiejskich,  prace z bibuły – 2.700.00 zł.

Wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom, przedstawicielom RadyDzielnicy Olchowce, indywidualnym sponsorom, darczyńcom i sympatykom szkoły, którzy włączyli się w organizację VII Rodzinnej Biesiady za Sanem, z całego serca dziękujemy – mówiła Barbara Zdybek, dyrektor SP 6 im. Jana Pawła II w Sanoku.

źródło fotografii: sp6.sanok.prox.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku: sp6.sanok.prox.pl.

 

20-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)