REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kradli części samochodowe, żeby założyć własny biznes

SANOK. Sanoccy policjanci ustalili sprawców kradzieży części samochodowych z zakładu na terenie miasta. Okazali się nimi pracownicy tej firmy. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Policja prowadzi czynności wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy na przestrzeni stycznia i lutego br. w jednej z sanockich firm kradli części samochodowe. Ich łupem padły między innymi szyberdachy, podłokietniki i pasy bezpieczeństwa. 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego usłyszał już pięć zarzutów, natomiast 27-latek cztery zarzuty kradzieży. Młodzi mężczyźni wpadli przy kolejnej próbie wynoszenia z zakładu przedmiotów stanowiących własność firmy.

W trakcie przesłuchania podejrzani przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Wyjaśnili, że powodem takiego zachowania była chęć założenia własnego warsztatu samochodowego.

Skradzione mienie zostało odzyskane. Trwa jeszcze dokładne szacowanie strat. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

KPP Sanok

23-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)