REKLAMA
REKLAMA

Turniej w Stalowej Woli – Staszek Gibadło najlepszym zawodnikiem zawodów

RING SANOK. 4 i 5 czerwca zawodnicy Ringu Sanok, dzięki pomocy PGNiG Oddział w Sanoku wzięli udział w III Otwartym Turnieju Bokserskim o Złotą Rękawicę Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

W półfinałach boksowało trzech naszych zawodników. Mateusz Krawiec w wadze 46 kg wygrał jednogłośnie na punkty z Woźniakiem (SportClub Lublin). Marcin Jurczyk w wadze 64 kg przegrał na punkty z Olejarczykiem (Rush Kielce). Nasz czołowy zawodnik Stanisław Gibadło w wadze 69 kg pewnie i w dobrym stylu pokonał Wytrykusza (Wisłok Rzeszów).

W drugim dniu turnieju pierwszy do ringu wyszedł Maksymilian Gibadło i bez problemów pokonał Krzysztofa Buźcca (SC Lublin) czym zapewnił sobie pierwsze miejsce i złoty medal. Również Staszek Gibadło w walce finałowej nie zawiódł i po bardzo dobrej walce pokonał na punkty zawodnika gospodarzy Marcina Oskarbę czym wg sędziów i delegatów zasłużył na tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.

Zawodnicy i trenerzy serdecznie dziękują firmie PGNiG Oddział w Sanoku za pomoc, dzięki której mogli wziąć udział w tym turnieju.

Na zdjęciu od lewej: Mateusz Krawiec, Marcin Jurczyk, Staszek Gibadło, Maksymilian Gibadło, Wiesław Florczak – trener.

Tomasz Żebracki
Prezes BUKS RING MOSiR Sanok

08-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)