REKLAMA
REKLAMA

Złodzieje pogubili swoje łupy podczas ucieczki

POWIAT LESKI. W piątkową noc na terenie powiatu leskiego doszło do dwóch włamań. W Jabłonkach złodzieje po wyłamaniu kłódki na drzwiach pomieszczenia gospodarczego ukradli wzmacniacz i głośnik

o łącznej wartości 550 zł. W Cisnej złodziej wybił szybę w budynku stacji paliw i ukradł stamtąd papierosy, piwo i butelkę whisky. Obydwie kradzieże łączy jedno – złodzieje uciekając pogubili swoje łupy. Policjanci ustalają tożsamość sprawców.

Złodziei z Jabłonek spłoszył sam pokrzywdzony kradzieżą. Zaniepokojony dochodzącymi z zewnątrz hałasami wyjrzał przez okno i zauważył znanych sobie mężczyzn przy budynku gospodarczym, w którym przechowywał różne przedmioty. Gdy wyszedł na zewnątrz mężczyźni zdążyli już uciec. Brakowało również sprzętu grającego. Poszkodowany wezwał Policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, niedaleko miejsca kradzieży znaleźli porzucony podczas ucieczki głośnik.

W Cisnej złodziej przez wybitą dziurę w szybie wszedł do środka budynku stacji paliw. Ukradł alkohol i papierosy. Policjanci ustalili, że później uciekał torowiskiem kolejki wąskotorowej w kierunku wioski. Pośrodku torowiska znaleźli reklamówkę ze złodziejskim łupem.

W sprawach obydwu kradzieży policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

KPP Lesko

07-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)