REKLAMA
REKLAMA

Bieszczadzki sztab WOŚP rozmawiał o sanockim szpitalu z Jurkiem Owsiakiem (VIDEO HD)

Bieszczadzki sztab WOŚP rozmawiał o sanockim szpitalu z Jurkiem Owsiakiem (VIDEO HD)

SANOK. Przedstawiciele bieszczadzkiego sztabu WOŚP wyruszyli do Warszawy, aby porozmawiać z Jurkiem Owsiakiem o szansach pozyskania sprzętu medycznego dla sanockiego szpitala. Ponadto, w materiale wideo Jurek Owsiak zdradza gwiazdę, która wystąpi podczas tegorocznego finału WOŚP w Sanoku.

Maria Pospolitak, Michał Bąk, Sebastian Niżnik, Łukasz Zakrzewski, Maksymilian Drążek oraz Bartosz Frączek to osoby, które spotkały się we wtorek (27 listopada) z Jurkiem Owsiakiem w siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas półgodzinnego spotkania rozmawiano między innymi o sytuacji sanockiego szpitala i o metodzie podziału sprzętu medycznego na poszczególne placówki. W tegorocznym rozdaniu szpital w Sanoku nie otrzymał urządzeń.

Posługiwaliśmy się rankingiem szpitali sporządzonym przez krajowych konsultantów. Wsparcie otrzymały te placówki, gdzie leczona są wszelakie patologie ciąży. – mówi Jurek Owsiak.

W dyskusji ze starostą sanockim Sebastianem Niżnikiem padły wstępne deklaracje o wsparciu sanockiego szpitala w przyszłorocznym rozdaniu sprzętu medycznego prowadzonego przez fundację, jednak wymaga to zaangażowanie powiatu sanockiego.

Zrobimy wszystko co jest możliwe, aby urządzenia medyczne trafiły do Sanoka. – podkreśla Sebastian Niżnik.

Jurek Owsiak z wielkim zadowoleniem przyjął informację od bieszczadzkiego sztabu kto będzie gwiazdą koncertu finałowego w Sanoku. Oj będzie się działo – mówi prezes zarządu fundacji WOŚP.

Kto będzie gwiazdą tegorocznego finału WOŚP na sanockim rynku? Odpowiedź w materiale wideo.

 

 

28-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)