REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim ( ZOBACZ NA ŻYWO )

DZISIAJ: II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim ( ZOBACZ NA ŻYWO )

SANOK / PODKARPACIE. Starosta Sanocki serdecznie zaprasza na II Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Skansenie w Sanoku, który odbędzie się dnia 16 grudnia w godzinach od 10 do 15. W programie żywa szopka wśród zwierząt min. konie, gęsi, kury, kozy, lama, struś i inne…


ZOBACZ NA ŻYWO: www.bieszczady24.pl/kamera-skansen-sanok/

 

Wspólne kolędowanie w wykonaniu zespołów: SOUL, Cassiopeia, Połańce i Sanockiego Chóru Kameralnego. Muzykowanie zakończy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jaćmierza.

W remizie strażackiej o godz. 11 i 13 będzie można obejrzeć  „Jasełka” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, a o 12 i 14 obrzęd „Herodów” przedstawiony przez pracowników Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Podczas jarmarku będzie można kupić potrawy wigilijne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z Trepczy, Zahutynia, Mrzygłodu, Dobrej, Hołuczkowa i Średniego Wielkiego.

Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” zaprasza na degustację barszczu (50 pierwszych osób otrzyma firmowe kubki LGD gratis) i innych wigilijnych specjałów.

W budynku edukacyjnym zostaną zorganizowane warsztaty dla dzieci robienia tradycyjnych ozdób choinkowych. Mamy również zapewnienie, że kilkakrotnie odwiedzi nas święty Mikołaj z drobnymi upominkami i z kilkudziesięcioma powiatowymi kalendarzami na rok 2013.

Zapraszamy!

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

16-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)