REKLAMA
REKLAMA

LOP zaprasza na bezpłatny wakacyjny kurs wędkarski

SANOK. Kolejna inicjatywa Zarządu Bieszczadzkiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody to bezpłatny „Wakacyjny Kurs Wędkarski”, który przed rokiem cieszył się wielkim zainteresowaniem. Ma w nim uczestniczyć 30 osobowa grupa dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych nie tylko z Sanoka.

Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy, które spotykać się będą po 2 razy tygodniowo w godz. od 9-13 planowane są zajęcia teoretyczne jak i praktyczne pod opieką doświadczonych instruktorów wędkarstwa na stawach Koła PZW nr. 3 w Sanoku ”Sosenki”.

Napisaliśmy projekt Akademia Bezpiecznego Wędkowania, który spotkał się z przychylnością Urzędu Miasta i Starostwa w Sanoku, wsparcie też zadeklarował Urząd Miasta i Gminy Zagórz.

Kurs zakończymy egzaminem na kartę wędkarską oraz zawodami wędkarskimi (spławikowymi) z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców i ogniskiem integracyjnym, na które zaproszeni zostaną rodzice uczestników.

Zgłoszenie uczestnictwa do 25.06.2012roku w siedzibie LOP w Sanoku w godz. 8:00 do 15:00 ul. Kościuszki 12, telefonicznie pod numerem 13 46 36 858 lub na nasz adres e-mail lop.sanok@gmail.com

Warunkiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

Liczba miejsc ograniczona.

Wiceprezes Zarządu  Bieszczadzkiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody
Ryszard Rygliszyn

18-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)