REKLAMA
REKLAMA

Nowy stary prezes Podkarpackiego ZPN

PODKARPACIE. W Świlczy odbyło się spotkanie wyborcze Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Prezesem został Kazimierz Greń, który przedłużył tym samym obecność na fotelu szefa związku. Greń wygrał zdecydowanie, bo stosunkiem głosów 126:10, pokonując Wacława Mazura.

Przewaga, z jaką wygrał Kazimierz Greń nie pozostawiła wątpliwości, jaką drogą chce podążać Podkarpacki ZPN. Delegaci piłkarskiego Podkarpacia opowiedzieli się za kontynuacją działań mających na celu  walkę o czystość  rozgrywek i rozwój futbolu na swoim terenie i w skali kraju.

Pragnę oczywiście wszystkim serdecznie podziękować za zaufanie, wyrażone w głosowaniu na moją kandydaturę. Dzisiaj mogę tylko zapewnić, że nie zawiodę zaufania, jakim mnie Państwo obdarzyliście podczas wyborów. Wynik 126 do 10 przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, gdyż próbowano wszelkimi sposobami dyskredytować moją osobę i umniejszyć dokonania ostatnich 8 lat, wypracowanych w końcu wspólnie – napisał na swoim blogu prezes Greń.

 

Wybrano także nowy zarząd. Wiceprezesami zostali: Tadeusz Kulig, Zenon Krówka, Wiesław Lada i Mieczysław Golba, a także Marek Hławko.

Podkarpacki ZPN

06-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)