REKLAMA
REKLAMA

Nowy wózek – drogomierz dla Policji

USTRZYKI DOLNE. Ustrzyccy policjanci dostali nowy wózek – drogomierz, niewątpliwie usprawni to pracę policjantów techniki kryminalistycznej i drogówki. Fundatorem tego urządzenia jest Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miejskim Burmistrz Ustrzyk Dolnych Henryk Sułuja przekazał na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego podinp. Adama Winiarskiego drogomierz. Urządzenie to przydatne, a wręcz niezbędne jest przy pomiarach w zdarzeniach drogowych, ale także przy pożarach, czy katastrofach budowlanych.

Burmistrz przekazuje drogomierz

Drogomierz składa się z koła pomiarowego napędzającego mechaniczny licznik oraz składanej rękojeści z wygodnym uchwytem. Nie wymaga zasilania, pracuje dwukierunkowo. Koło pomiarowe wykonane jest z wysoko udarowego plastiku i posiada oponę z gumy olejoodpornej i antypoślizgowej. Drogomierz wyposażony jest w składaną podpórkę (nóżkę), która pozwala na ‚parkowanie’ go na czas przerwy w pomiarach oraz w hamulec, który umożliwia unieruchomienie koła, z zachowaniem stanu licznika.

KPP Ustrzyki Dolne

16-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)