REKLAMA
REKLAMA

Nowy wózek – drogomierz dla Policji

USTRZYKI DOLNE. Ustrzyccy policjanci dostali nowy wózek – drogomierz, niewątpliwie usprawni to pracę policjantów techniki kryminalistycznej i drogówki. Fundatorem tego urządzenia jest Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miejskim Burmistrz Ustrzyk Dolnych Henryk Sułuja przekazał na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego podinp. Adama Winiarskiego drogomierz. Urządzenie to przydatne, a wręcz niezbędne jest przy pomiarach w zdarzeniach drogowych, ale także przy pożarach, czy katastrofach budowlanych.

Burmistrz przekazuje drogomierz

Drogomierz składa się z koła pomiarowego napędzającego mechaniczny licznik oraz składanej rękojeści z wygodnym uchwytem. Nie wymaga zasilania, pracuje dwukierunkowo. Koło pomiarowe wykonane jest z wysoko udarowego plastiku i posiada oponę z gumy olejoodpornej i antypoślizgowej. Drogomierz wyposażony jest w składaną podpórkę (nóżkę), która pozwala na ‚parkowanie’ go na czas przerwy w pomiarach oraz w hamulec, który umożliwia unieruchomienie koła, z zachowaniem stanu licznika.

KPP Ustrzyki Dolne

16-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)