REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy!

SANOK / PODKARPACIE. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy, którzy będą kwestować podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Instytucjami współodpowiedzialnymi za nabór wolontariuszy będą poszczególne szkoły.

Do najbliższego poniedziałku wszystkie szkoły znajdujące się na terenie objętym działalnością sztabu otrzymają za pośrednictwem poczty elektronicznej formularze zgłoszeniowe dla uczniów chcących uczestniczyć w akcji. – Stawiamy na szkoły, ponieważ nauczyciele najlepiej znają młodzież i powinni wiedzieć komu można zaufać, a komu nie – tłumaczy Michał Bąk, szef wolontariatu w Bieszczadzkim Sztabie WOŚP.

Wolontariuszem może być każdy, nie tylko uczniowie poszczególnych szkół. W związku z tym ogłaszamy nabór do sztabu, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku w godzinach 15-17 (wtorek) oraz 15-18 (środa). – Jest to pierwszy nabór prowadzony przy okazji przedsięwzięcia. Organizacja kolejnych będzie uzależniona od ilości potwierdzonych wolontariuszy. W związku z tym zachęcam do przybycia do Ekonomika – dodaje Bąk

W bieżącym roku Bieszczadzki Sztab WOŚP w porozumieniu z fundacją postanowił ograniczyć ilość wolontariuszy względem minionej edycji akcji. Przy rekrutacji każdy powinien posiadać PESEL oraz zgodę rodziców (do lat 16).

foto: Przedstawiciele Sztabu w Warszawie

Natomiast w środę (12 grudnia) o godzinie 16.00 w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób chcących uczestniczyć bądź uczestniczących w przygotowaniu XXI Bieszczadzkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

źródło: WOŚP BIESZCZADY

08-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)