REKLAMA
REKLAMA

PRZEDSZKOLE NR 3 : Mali mistrzowie recytacji z Sanoka (VIDEO HD)

PRZEDSZKOLE NR 3 : Mali mistrzowie recytacji z Sanoka (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. W Przedszkolu nr 3 w Sanoku odbył się konkurs recytatorski, w którym udział wzięło prawie sześćdziesięcioro dzieci. Mali mistrzowie deklamacji zachwycili odwagą, pamięcią, dykcją i ubiorem. Wszyscy otrzymali upominki.

Młodzi uczestnicy, choć zdenerwowani publicznym wystąpieniem, mieli dużo frajdy związanej z recytowaniem ulubionych wierszy. Przedszkolaki ubrane były w barwne, urozmaicone stroje. Od jesiennych, pełnych liści wieńców na głowie, przez eleganckie koszule i krawaty, po skrzydła i czerwony dziobek.

Recytowano między innymi takie wiersze jak: „Lokomotywa”, „Dzik”, „Kaczka Dziwaczka”, „Entliczek-Pentliczek” czy „List do złotej jesieni” i „Pomidor”.

Dla niektórych był to sceniczny debiut, pierwsza trema związana z wystąpieniem. Dzisiaj, przed kolegami i koleżankami z przedszkola, ale w przyszłości, być może, przed znacznie większą publicznością.

Zwycięzcami są wszyscy mali recytatorzy. Gratulujemy!

28-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)