REKLAMA
REKLAMA

PRZEDSZKOLE NR 3 : Mali mistrzowie recytacji z Sanoka (VIDEO HD)

PRZEDSZKOLE NR 3 : Mali mistrzowie recytacji z Sanoka (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. W Przedszkolu nr 3 w Sanoku odbył się konkurs recytatorski, w którym udział wzięło prawie sześćdziesięcioro dzieci. Mali mistrzowie deklamacji zachwycili odwagą, pamięcią, dykcją i ubiorem. Wszyscy otrzymali upominki.

Młodzi uczestnicy, choć zdenerwowani publicznym wystąpieniem, mieli dużo frajdy związanej z recytowaniem ulubionych wierszy. Przedszkolaki ubrane były w barwne, urozmaicone stroje. Od jesiennych, pełnych liści wieńców na głowie, przez eleganckie koszule i krawaty, po skrzydła i czerwony dziobek.

Recytowano między innymi takie wiersze jak: „Lokomotywa”, „Dzik”, „Kaczka Dziwaczka”, „Entliczek-Pentliczek” czy „List do złotej jesieni” i „Pomidor”.

Dla niektórych był to sceniczny debiut, pierwsza trema związana z wystąpieniem. Dzisiaj, przed kolegami i koleżankami z przedszkola, ale w przyszłości, być może, przed znacznie większą publicznością.

Zwycięzcami są wszyscy mali recytatorzy. Gratulujemy!

28-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)