REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

LISZNA/SANOK. Nietrzeźwy kierujący przewożąc w samochodzie czterech pasażerów, wjechał do przydrożnego rowu. Dwie kobiety i dwoje dzieci przewieziono do szpitala. Po wykonaniu badań dzieci zwolniono, kobiety natomiast pozostały w szpitalu.

Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj około godz. 14, na ul. Chrobrego w Sanoku. Kierujący volkswagenem, 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku miejscowości Liszna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Razem z nim w samochodzie jechały dwie 38-letnie kobiety oraz dzieci w wieku 5 i 9 lat. Pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Dzieci po zbadaniu zostały zwolnione do domu. Kobiety pozostały na obserwacji. Jedna doznała urazu mostka. U drugiej stwierdzono obrzek mózgu i obrażenia wewnętrzne.

Policjanci zbadali stan trzeźwość kierującego. 41-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

źródło: KPP Sanok

 

07-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)