REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

LISZNA/SANOK. Nietrzeźwy kierujący przewożąc w samochodzie czterech pasażerów, wjechał do przydrożnego rowu. Dwie kobiety i dwoje dzieci przewieziono do szpitala. Po wykonaniu badań dzieci zwolniono, kobiety natomiast pozostały w szpitalu.

Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj około godz. 14, na ul. Chrobrego w Sanoku. Kierujący volkswagenem, 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku miejscowości Liszna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Razem z nim w samochodzie jechały dwie 38-letnie kobiety oraz dzieci w wieku 5 i 9 lat. Pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Dzieci po zbadaniu zostały zwolnione do domu. Kobiety pozostały na obserwacji. Jedna doznała urazu mostka. U drugiej stwierdzono obrzek mózgu i obrażenia wewnętrzne.

Policjanci zbadali stan trzeźwość kierującego. 41-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

źródło: KPP Sanok

 

07-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)