REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: Wypadek przed Liszną. Kierowca był pijany! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

LISZNA/SANOK. Nietrzeźwy kierujący przewożąc w samochodzie czterech pasażerów, wjechał do przydrożnego rowu. Dwie kobiety i dwoje dzieci przewieziono do szpitala. Po wykonaniu badań dzieci zwolniono, kobiety natomiast pozostały w szpitalu.

Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj około godz. 14, na ul. Chrobrego w Sanoku. Kierujący volkswagenem, 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku miejscowości Liszna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Razem z nim w samochodzie jechały dwie 38-letnie kobiety oraz dzieci w wieku 5 i 9 lat. Pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Dzieci po zbadaniu zostały zwolnione do domu. Kobiety pozostały na obserwacji. Jedna doznała urazu mostka. U drugiej stwierdzono obrzek mózgu i obrażenia wewnętrzne.

Policjanci zbadali stan trzeźwość kierującego. 41-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

źródło: KPP Sanok

 

07-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)