REKLAMA
REKLAMA

Z kulturą parkowania wciąż na bakier (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Na skrzynkę e-mailową otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające pojazdy niekonwencjonalnie zaparkowane w Sanoku. Kontynuujemy więc akcję „Dbajmy o kulturę parkowania”.

foto: mieszkanka Jerozolimy

Jestem mieszkanką osiedla za szpitalem i codziennie chodzę ulicą Stawiska. Widziałam już nie jeden samochód „dziwnie” zaparkowany w okolicy oddziału ratunkowego. Zwłaszcza na chodniku jeden za drugim, czasami nawet po 7-8 samochodów. Jednak ten kierowca pobił wszystkich stając praktycznie w poprzek drogi na wjeździe dla karetek. Dodam, że kilkanaście metrów dalej znajdują się bezpieczne miejsca do zaparkowania. Kierowcy gdyby mogli autami wjechali by na szpitalne korytarze.foto: Janusz

Ten kierowca chyba chciał wjechać do sklepu:)


foto: mag1313

Zgodnie z przepisami pieszemu należy się 1,5 m chodnika, a na ul. Langiewicza ciężko jest przejść pomiędzy autami, a co dopiero z wózkiem!


Do tego parkowanie na trawniku, gdzie już dzięki samochodom trawa  nie rośnie. Ponadto 2 m dalej tabliczka informująca o zakazie parkowania na trawniku, wystawiona przez spółdzielnię.foto: Grzegorz

źródło: zdjęcia nadesłane przez czytelników portalu Esanok.pl


[contact-form-7 404 "Not Found"]

26-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)