REKLAMA
REKLAMA

Zielone dni w przedszkolu (ZDJĘCIA)

SANOK. W dniach 24 kwietnia 2012 r. – 9 maja 2012 r. po raz piąty w Przedszkolu nr 3 w Sanoku odbyły się tzw. „Zielone dni w przedszkolu”.

Cykl spotkań i działań miał na celu uczczenie Światowego Dnia Ziemi. Poprzez swoje działania organizatorzy pragną uwrażliwić dzieci na otaczającą przyrodę, a także nauczyć szacunku do świata roślin i zwierząt.

W tych dniach dzieci miały możliwość uczestniczenia w aktywizujących zajęciach, niejednokrotnie prowadzonych w terenie. Spotkały się również z Prezesem LOP – Markiem Marynowiczem oraz wykonały różnorodnymi technikami plastycznymi plakaty na konkurs.
Podsumowanie wszystkich tych działań odbyło się 9 maja 2012 roku w budynku przedszkola.

Na uroczystości obecni byli m.in. Zastępca Burmistrza Sanoka Marian Kurasz, Irena Penar – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji Urzędu Miasta Sanoka, Piotr Kutiak – ogrodnik miejski. Zaproszeni goście nie tylko wręczyli dzieciom dyplomy i wyróżnienia, ale także sami zaśpiewali jedną z piosenek ekologicznych „Czarne Jagódki”.

Dzieci złożyły ślubowanie, dzięki któremu trafiły do grona strażników przyrody. Mamy nadzieję, że młode pokolenia będą świadome tego, jak bardzo sami możemy sobie zaszkodzić, jeśli nie będziemy dbali o otaczające nas środowisko.

14-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)