REKLAMA
REKLAMA

Awans młodych szachistów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. „Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni” Paul Morphy (1837-1884). Znakomicie zagrali juniorzy Klubu Sportowego KOMUNALNI SANOK w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów IV Liga Podkarpacka

, które odbyły się w dniu 13.01.2013 w Rzeszowie. Warto odnotować, że nasz klub po raz pierwszy w historii wystartował w tych rozgrywkach zdobywając awans do III Ligi Juniorów.

Karol Zając zwyciężył rezultatem 6 pkt z 6 partii na I szachownicy, natomiast Patryk Wojtowicz również na I szachownicy zajął 2 miejsce z rezultatem 5 z 6 partii. Na szachownicy II zwyciężył Aleksander Materniak z wynikiem 6 pkt z 6 partii, natomiast Paweł Kostelniuk również na II szachownicy zajął 2 miejsce z rezultatem 5 z 6 partii. Równie dobrze spisał się na III szachownicy Michał Baran uzyskując 2 miejsce z wynikiem 5 z 6 partii. Dodatkowo Klub z Sanoka reprezentowali: Adam Wrona, Jan Zając, Emil Bonk i na dziewczęcych szachownicach: Maja Chudzik, Gabriela Pajęcka oraz Anna Marut.

Najbliższe rozgrywki III ligi odbędą się już 3.02.2013 w Czarnej koło Pilzna. Życzymy młodym adeptom królewskiej gry jak najlepszych wyników oraz awansu do II Ligi.

Komunalni Sanok

21-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)