REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczniej na drogach powiatu sanockiego podczas weekendu majowego

SANOK / PODDKARPACIE. Tegoroczne działania w ramach Bezpiecznego Weekendu trwały 6 dni. W tym czasie na drogach powiatu sanockiego służbę pełniło 155 funkcjonariuszy. Z całą pewnością można uznać, że ten okres minął bezpiecznie, a poniżej prezentowane porównanie dowodzi, że było bezpieczniej niż w roku ubiegłym.

Działania pod kryptonimem „Bezpieczny Weekend” trwały od 30.04 do 5.05. W tym czasie o bezpieczeństwo na drogach powiatu sanockiego dbało 150 policjantów z sanockiej komendy oraz 5 funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Tegoroczna akcja pod wieloma względami była bezpieczniejsza niż w roku ubiegłym. Poniżej podsumowanie zdarzeń z terenu powiatu sanockiego w roku bieżącym i porównanie ich z ubiegłorocznymi.

„Bezpieczny Weekend” trwały od 30.04 do 5.05

O bezpieczeństwo na drogach powiatu dbali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku z pomocą sanockiej Straży Miejskiej, którzy pilnując ładu i porządku na drodze stwarzali dogodne warunki do bezpiecznego podróżowania. Jednak największą zasługę trzeba przypisać samym kierującym, którzy korzystając z dróg wykazali się olbrzymią odpowiedzialnością, cierpliwością i rozwagą. Jedynie w kilku przypadkach kierowcom można zarzucić jazdę na „podwójnym gazie”.

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum KWP

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)