REKLAMA
REKLAMA

Dobrej zabawy nie było końca! IV Festiwal Kultur w Gminie Baligród (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Czwarta edycja Festiwalu Kultur w Gminie Baligród tym razem zgromadziła jej uczestników w Nowosiółkach. Zobacz, jak bawili się mieszkańcy Baligrodu.

Dwudniowa impreza odbyła się w miejscowości Nowosiółki w dniach 7 – 8 września br. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach projektu „Inwestycje i turystyka – szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej”, realizowanego w ramach działania I.4 „Promocja i współpraca” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

W pierwszym dniu festiwalu prezentowała się Gmina Chełm, będąca jednym z pięciu partnerów w wyżej wymienionym projekcie.  Był koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Uherzacy”, występ Kabaretu „Dunia” i Kapeli „Kataryna” oraz występ Agnieszki Kotek laureatki Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości. Gmina Chełm zaprezentowała też swoje regionalne potrawy i produkty rękodzielnicze. Na zakończenie dnia był koncert zespołu „Verdis” oraz zabawa taneczna z zespołem „Jabadu”.

W drugim dniu imprezy odbywały się konkursy i zabawy dla dzieci, młodzieży oraz rodzin, które przygotowali i prowadzili pracownicy Nadleśnictwa Baligród. Był też program „Barwny Świat” z grami i animacjami dla najmłodszych uczestników festiwalu. Wieczór uświetnił koncert zespołu „Amigo” oraz zabawa taneczna pod gwiazdami.

Materiały nadesłane


13-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)