REKLAMA
REKLAMA

Dobrej zabawy nie było końca! IV Festiwal Kultur w Gminie Baligród (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Czwarta edycja Festiwalu Kultur w Gminie Baligród tym razem zgromadziła jej uczestników w Nowosiółkach. Zobacz, jak bawili się mieszkańcy Baligrodu.

Dwudniowa impreza odbyła się w miejscowości Nowosiółki w dniach 7 – 8 września br. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach projektu „Inwestycje i turystyka – szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej”, realizowanego w ramach działania I.4 „Promocja i współpraca” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

W pierwszym dniu festiwalu prezentowała się Gmina Chełm, będąca jednym z pięciu partnerów w wyżej wymienionym projekcie.  Był koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Uherzacy”, występ Kabaretu „Dunia” i Kapeli „Kataryna” oraz występ Agnieszki Kotek laureatki Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości. Gmina Chełm zaprezentowała też swoje regionalne potrawy i produkty rękodzielnicze. Na zakończenie dnia był koncert zespołu „Verdis” oraz zabawa taneczna z zespołem „Jabadu”.

W drugim dniu imprezy odbywały się konkursy i zabawy dla dzieci, młodzieży oraz rodzin, które przygotowali i prowadzili pracownicy Nadleśnictwa Baligród. Był też program „Barwny Świat” z grami i animacjami dla najmłodszych uczestników festiwalu. Wieczór uświetnił koncert zespołu „Amigo” oraz zabawa taneczna pod gwiazdami.

Materiały nadesłane


13-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)