REKLAMA
REKLAMA

Krzyczał, że ją zabije

SANOK / PODKARPACIE. 50-letni mężczyzna groził pozbawieniem życia opiekunce, która wykonywała swoje obowiązki zawodowe wobec podopiecznej. Wystraszona kobieta zwróciła się do sanockich policjantów o pomoc. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

We wtorek 30-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła policjantów, że podczas wykonywania swoich obowiązków wobec podopiecznej w Sanoku przy ul. Korczaka będący w pobliżu mężczyzna kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia. Wypowiadane przez 50-letniego mężczyznę słowa wzbudziły obawę opiekunki, że zostaną spełnione. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali sprawcę, który następnie został osadzony do czasu złożenia wyjaśnień w tej sprawie. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut.

Wczoraj na wniosek Policji zostało wydane postanowienie o zastosowaniu wobec 50-latka dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem, grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Sanok

11-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)