REKLAMA
REKLAMA

Mikołajki z Fundacją Czas Nadziei (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Po udanej imprezie andrzejkowej, pora na kolejne zabawy. Tym razem Fundacja Czas Nadziei zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem!

ZAPRASZAMY na spotkanie ze Świętym Mikołajem!
6 grudnia (piątek) godz. 17.00
ul. Lipińskiego 54b
Zapisy w Fundacji – tel 607 491 497

CENA od dziecka 20 zł

w cenie:
– atrakcyjna paczka (słodycze) – dla wszystkich dzieci taka sama!
– zabawa ze św. Mikołajem – godzinne spotkanie

 

 

Zobacz jak bawiono się podczas imprezy andrzejkowej, zorganizowanej przez Fundację Czas Nadziei


ANDRZEJKI FUNDACJI „CZAS NADZIEI”
Nasza rodzima Fundacja „Czas Nadziei„, mimo iż od jej powstania nie minęło wiele czasu, zdążyła wyraźnie wpisać się już w sanocko-bieszczadzki krajobraz. Kolejne działania służące rodzinom dzieci pokrzywdzonych przez los zyskują jej wciąż nowych zwolenników i darczyńców, dzięki czemu mali podopieczni fundacji mogą liczyć na konkretną pomoc. Wielkim dziełem fundacji jest świetlica znajdująca się w siedzibie fundacji – odbywają się tam zajęcia – muzyczne, czytelnicze, rehabilitacyjne (logopeda, fizjoterapeuta), w większości bezpłatne, dla dzieci, ale i dla seniorów.

Dzięki przychylności proboszcza Parafii NSJ na Posadzie, ks. Piotra Buka, budynek tzw. „starej plebanii” – wyremontowany i przystosowany do działań fundacyjnych – znów żyje i zaprasza wszystkich chętnych w swoje progi.

Ostatnim przedsięwzięciem, które miało miejsce w jeszcze pachnącej nowością świetlicy, były „Charytatywne Andrzejki” dla dzieci, z których dochód przeznaczony został w całości na potrzeby małych podopiecznych fundacji. Zobacz, jak się bawiliśmy!

Anna Strzelecka

05-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)