REKLAMA
REKLAMA

Ochroniarz udaremnił ucieczkę złodziejowi

SANOK / PODKARPACIE. Policja otrzymała zgłoszenie o zatrzymaniu złodzieja, który ukradł ze sklepu alkohol. W pościg za sprawcą udał się ochroniarz, który go ujął i następnie przekazał policjantom. Przeciwko sprawcy zostanie skierowany wniosek do sądu.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13. w sklepie przy ul. Królowej Bony w Sanoku. Ze zgłoszenia wynikało, że ochroniarz sklepu udał się w pościg za mężczyzną, który ukradł alkohol z półki sklepowej. Pracownik ujął go na ul. Zamkowej i przytrzymał do przyjazdu Policji.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że sprawcą kradzieży jest 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który ukradł alkohol i wyszedł z nim ze sklepu. Całą sytuację widział ochroniarz, który wychodząc przed sklep zauważył jak złodziej spożywa skradziony chwilę wcześniej alkohol. Gdy ruszył w jego kierunku, sprawca rozpoczął ucieczką. Po kilkudziesięciu metrach pościgu złodziej został ujęty przez pracownika ochrony, a następnie przekazany policjantom.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 49-latek ma w organizmie ponad promil alkoholu.

Przeciwko sprawcy zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu za kradzież oraz spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym.

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

 

21-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)