REKLAMA
REKLAMA

Podczas prac polowych wpadł pod jadący ciągnik

DĘBNA / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Dębna, pracujący w polu mężczyzna został poważnie ranny. Nieostrożnie wsiadając na ciągnik włożył nogę pod koło pojazdu. Okazało się też, że był pod wpływem alkoholu. W związku z rozpoczęciem prac polowych Policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18. w miejscowości Dębna. 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wykonując prace polowe zszedł z jadącego ciągnika, aby odrzucić grudę ziemi. Podczas próby wskoczenia do jadącego pojazdu poślizgnął się i włożył nogę pod tylne koło ciągnika. W wyniku tego 37-latek doznał złamania miednicy, zwichnięcia stawu kolanowego oraz urazu barku. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Policjanci w trakcie prowadzenia czynności zbadali stan trzeźwości kierującego traktorem. Alkotest wskazał, że ma on w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

W związku z rozpoczęciem sezonu prac polowych Policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsadek. Jak pokazuje powyższe wydarzenie chwila nieuwagi może nas kosztować utratę zdrowia.

źródło: KPP Sanok

10-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)