PRACA w redakcji eSanok.pl , Bieszczady24.pl, Rzeszów24.pl oraz Podkarpacie24.pl

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w dziennikarstwie internetowym zachęcamy do zgłoszenia się i pisania dla eSanok.pl , Bieszczady24.pl, Rzeszów24.pl oraz Podkarpacie24.pl . To okazja by zdobyć doświadczenie w branży dziennikarskiej pod okiem doświadczonych dziennikarzy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– redagowanie tekstów i artykułów,
– nauka tworzenia materiałów video
– tworzenie fotorelacji

OCZEKUJEMY:

– dobrej znajomości języka polskiego,

– umiejętności korzystania z komputera i Internetu,

– zaangażowania i silnej motywacji do pracy

– systematyczności i pilności

– lekkiego pióra i kreatywności

– mile widziani studenci kierunków: zarządzanie, marketing, dziennikarstwo, polonistyka, socjologia

OFERUJEMY:

– zdobycie doświadczenia i poznanie warsztatu dziennikarskiego

– możliwość odbycia praktyk w ramach praktyk studenckich

– elastyczne godziny i możliwość wykonywania pracy zdalnie

– możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

Dokumenty aplikacje (CV z klauzulą + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail:

pracap24@gmail.com

W temacie e-maila prosimy wpisać tytuł: „Dokumenty aplikacyjne” oraz imię i nazwisko.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

23-06-2013

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz

Pokaż więcej komentarzy (0)