REKLAMA

Z rodziną weselej, czyli piknik w zagórskiej „jedynce” (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Po raz kolejny w zagórskiej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Piknik Rodzinny klas 0-III. Sala gimnastyczna przeobraziła się w tym dniu w studio TV Familia.

Główną prowadzącą była Edyta Putyra, która prezentowała najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w szkole w ciągu roku szkolnego, a także przeprowadziła wywiad z gościem specjalnym dyrektorem Grażyną Sawką. W kolejnych odsłonach ,,łączyła” się ze stacjami ,,TV Sport”, ,,TV Style”, ,,W domu i w ogrodzie”, ,,Master Chef”, ,,TV Muzyka” gdzie rodzice i dzieci brali udział w różnych konkurencjach min. skoki przez skakankę, ,, przenoszenie wody”, pokaz mody ( jako modelki mamy) przygotowanych przez gospodynie programów: M. Hydzik, A. Macko, K. Żytkę, R. Kuzio i J. Strzelecką oraz A.Marcinkowską.

Występy dzieci, tańce i śpiew przerywane były słodkim poczęstunkiem oraz grillowaniem kiełbasek, przygotowanymi przez Radę Rodziców. Humory wszystkim dopisywały i aż żal było wracać do domu. Grono Pedagogiczne i uczniowie kierują słowa podziękowań do wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację imprezy, a w szczególności do M. Komarskiej, A. Osenkowskiej, B. Gurgacz i P. Głuszyka, przedstawicieli trójek klasowych oraz Pań z KGW z Wielopola.

źródło: materiał nadesłany

24-06-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.