REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Terminarz IV ligi oraz okręgówki. Z kim i kiedy zagrają nasze drużyny?

POWIATY SANOCKI / PODKARPACIE. Ekoball Stal Sanok, LKS Pisarowce oraz Bukowianka Bukowsko będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach klasy okręgowej w nadchodzącym sezonie. W IV lidze podkarpackiej zagrają Cosmos Nowotaniec i Przełom Besko.

Poznaliśmy terminarz rozgrywania spotkań w rundzie jesiennej. Pierwszy ligowy weekend z piłka nożną za niespełna dwa tygodnie, 9-10 sierpnia.

Jak podaje Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie, Geo-Eko Ekoball Stal Sanok oraz LKS Pisarowce, spotkania jako gospodarz rozgrywać będzie na stadionie MOSiR Sanok.

Terminarz rozgrywek na sezon 2014/ 2015 – runda jesienna klasa „O”

1 kolejka (10 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Przełęcz Dukla godz. 11:00
ULKS Grabówka – LKS Pisarowce godz. 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Bukowianka Bukowsko godz. 11:00

2 kolejka (15 sierpnia 2014)
Szarotka Uherce – Ekoball Stal Sanok
Orzeł Bieździedza – LKS Pisarowce
Partyzant Targowiska – Bukowianka Bukowsko

3 kolejka (17 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Bieździedza
LKS Pisarowce – Kotwica Korczyna
Start Rymanów – Bukowianka Bukowsko

4 kolejka (24 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn – Pisarowce
Iskra Przysietnica – Bukowianka Bukowsko

5 kolejka (31 sierpnia 2014)
Partyzant Targowiska – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze + Bukowianka Bukowsko

6 kolejka (7 września 2014)
Ekoball Stal Sanok – Start Rymanów
Haczovia Haczów – LKS Pisarowce
pauza: Bukowianka Bukowsko

7 kolejka (14 września 2014)
Iskra Przysietnica – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Orzeł Faliszówka
ULKS Grabówka – Bukowianka Bukowsko

8 kolejka (21 września 2014)
Ekoball Stal Sanok – Nafta Jedlicze
Bukowianka Bukowsko – LKS Pisarowce

9 kolejka (28 września 2014)
LKS Pisarowce – Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna – Bukowianka Bukowsko
pauza: Ekoball Stal Sanok

10 kolejka (5 października 2014)
Ekoball Stal Sanok – ULKS Grabówka
Szarotka Uherce – LKS Pisarowce
Bukowianka Bukowsko – LKS Skołyszyn

11 kolejka (12 października 2014)
LKS Pisarowce – Ekoball Stal Sanok
Iwonka Iwonicz – Bukowianka Bukowsko

12 kolejka (19 października 2014)
Ekoball Stal Sanok – Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki – LKS Pisarowce
Bukowianka Bukowsko – Haczovia Haczów

13 kolejka (26 października 2014)
LKS Skołyszyn – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Partyzant Targowiska
Orzeł Faliszówka – Bukowianka Bukowsko

14 kolejka (2 listopada 2014)
Ekoball Stal Sanok – Iwonka Iwonicz
Start Rymanów – LKS Pisarowce
Orzeł Bieździedza – Bukowianka Bukowsko

15 kolejka (9 listopada 2014)
Haczovia Haczów – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Iskra Przysietnica
Bukowianka Bukowsko – Przełęcz Dukla

16 kolejka (11 listopada 2014)
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze – LKS Pisarowce
Szarotka Uherce – Bukowianka Bukowsko

17 kolejka (16 listopada 2014)
Bukowianka Bukowsko – Ekoball Stal Sanok
pauza: LKS Pisarowce


Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga „YesSport” podkarpacka – runda jesienna

Kolejka 1 (9-10 sierpnia 2014)
9 sierpnia

Wisłok Wiśniowa – Besko LKS Przełom godz. 17:00
10 sierpnia
Nowotaniec Cosmos – Pogoń Leżajsk godz. 14:00

Kolejka 2 (13 sierpnia 2014)
Nowotaniec Cosmos – Besko LKS Przełom godz. 17:30

Kolejka 3 (16-17 sierpnia 2014)
17 sierpnia
Bukowa Jastkowice – Besko LKS Przełom godz. 17:00
Nowotaniec Cosmos – Polonia Przemyśl godz. 14:00

Kolejka 4 (23-24 sierpnia 2014)
24 sierpnia
Besko LKS Przełom – Polonia Przemyśl godz. 16:00
23 sierpnia
Piast Tuczempy – Nowotaniec Cosmos godz. 17:00

Kolejka 5 (30-31 sierpnia 2014)
30 sierpnia
Czarni 1910 Jasło – Besko LKS Przełom godz. 17:00
31 sierpnia
Nowotaniec Cosmos – Crasnovia Krasne godz. 14:00

Kolejka 6 (6-7 września 2014)
7 września
Besko LKS Przełom – Piast Tuczempy godz. 16:00
6 września
Stal Nowa Dęba – Nowotaniec Cosmos godz. 16:00

Kolejka 7 (13-14 września 2014)
13 września
Sokół Nisko – Besko LKS Przełom godz. 16:00
14 września
Nowotaniec Cosmos – Kolbuszowianka Kolbuszowa godz. 14:00

Kolejka 8 (20-21 września 2014)
21 września
Besko LKS Przełom – Crasnovia Krasne godz. 16:00
21 września
Strumyk Malawa – Nowotaniec Cosmos godz. 11:30

Kolejka 9 (27-28 września 2014)
27 września
Sawa Sonina – Besko LKS Przełom godz. 16:00
28 września
Nowotaniec Cosmos – Wisłok Wiśniowa godz. 14:00

Kolejka 10 (4-5 października 2014)
5 października
Besko LKS Przełom – Stal Nowa Dęba godz. 16:00
Bukowa Jastkowice – Nowotaniec Cosmos godz. 16:00

Kolejka 11 (11-12 października 2014)
12 października
Rzemieślnik Pilzno – Besko LKS Przełom godz. 15:00
Nowotaniec Cosmos – Czarni 1910 Jasło godz. 14:00

Kolejka 12 (18-19 października 2014)
19 października
Besko LKS Przełom – Kolbuszowianka Kolbuszowa godz. 16:00
18 października
Sokół Nisko – Nowotaniec Cosmos godz. 15:00

Kolejka 13 (25-26 października 2014)
26 października
LKS Skołoszów – Besko LKS Przełom godz. 15:00
Nowotaniec Cosmos – Sawa Sonina godz. 14:00

Kolejka 14 (2 listopada 2014)
Besko LKS Przełom – Strumyk Malawa godz. 15:00
Rzemieślnik Pilzno – Nowotaniec Cosmos godz. 14:00

Kolejka (8-9 listopada 2014)
8 listopada
Pogoń Leżajsk – Besko LKS Przełom godz. 14:00
9 listopada
Nowotaniec Cosmos – LKS Skołoszów godz. 14:00

29-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)