REKLAMA
REKLAMA

TSV po raz pierwszy w II rundzie Pucharu Polski

SANOK / PODKARPACIE. TSV Cellfast Sanok jako jedyny zespół z II ligi weźmie udział rozgrywkach Pucharu Polski. Sanoczanie pierwsze spotkanie pucharowe mieli rozegrać 22 września. Jak się jednak okazuje, podopieczni Piotra Podpory otrzymali wolny los i do walki w PP staną dopiero w październiku.

Planowany na 22 września mecz w ramach I rundy Pucharu Polski bez udziału sanoczan. Siatkarze TSV otrzymali wolny los i udział w tych rozgrywkach zainaugurują 8 października pojedynkiem w II rundzie. Zmierzą się ze zwycięzcą meczu MKS Andrychów – Hutnik Kraków. Sanoczanie do walki w PP przystąpią po dwóch ligowych spotkaniach.

„Nastawialiśmy się na pierwszy poważny mecz na 22 września. Chcieliśmy sprawdzić naszą grę przeciwko mocnej drużynie jeszcze przed startem ligi. Pojedynków jednak z pewnością nie będzie nam brakować, bowiem w tygodniu poprzedzającym start rozgrywek weźmiemy udział w turnieju towarzyskim. Z drugiej strony cieszy fakt, że po raz pierwszy w historii klubu zagramy w II rundzie Pucharu Polski” – komentuje Piotr Sokołowski.

Siatkarzom TSV Cellfast Sanok życzymy powodzenia w zmaganiach zarówno ligowych, jak i pucharowych.

Adam Zoszak

19-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)