REKLAMA
REKLAMA

WYPADEK POD SANOKIEM: Zgineły dwie osoby. Dziewięć osób rannych jedna w stanie ciężkim (FILM, ZDJĘCIA)

WYPADEK POD SANOKIEM: Zgineły dwie osoby. Dziewięć osób rannych jedna w stanie ciężkim (FILM, ZDJĘCIA)

CZERTEŻ / PODKARPACIE. Wciąż niewiele wiadomo w sprawie okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj (21.09) w Czerteżu pod Sanokiem. W przypadku tego typu zdarzeń, istotne bywają warunki atmosferyczne.

Nie było opadów, jezdnia była sucha. To wstępny etap prac nad ustaleniem przebiegu wydarzeń, ale wydaje się, że warunki pogodowe nie stwarzały zagrożenia – mówi asp. Anna Oleniacz z KPP Sanok.

Na miejscu śmierć poniósł kierowca opla, 24-letni mieszkaniec Sanoka
Z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi, opel zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z busem – słyszymy w sanockiej komendzie pytając o pierwsze ustalenia dotyczące przyczyn wypadku, do którego doszło w niedzielę rano w Czerteżu pod Sanokiem, na drodze krajowej nr 28.

W wyniku zderzenia samochodu osobowego z busem, zginęły dwie osoby, a dziewięć zostało rannych. Na miejscu śmierć poniósł kierowca opla, 24-letni mieszkaniec Sanoka jeden pasażer busa a dziewięciu trafiło do szpitali w regionie.

Śledztwo mające wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sanoku.

Poszkodowani podróżujący busem są hospitalizowani w pięciu szpitalach
Do Leska trafiły dwie osoby, leżą na oddziale chirurgii, są w stanie zadowalającym. W Krośnie hospitalizowana jest jedna osoba, natomiast w Brzozowie dwie. Po wypadku, do sanockiego szpitala przewieziono pięć osób. Jedna z nich, w stanie ciężkim, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Dwóch rannych znajduje się na oddziale laryngologicznym.

Jedna osoba, z wielonarządowym urazem kontynuuje leczenie w szpitalu w Rzeszowie. Zmarł 62-letni mężczyzna który podróżował busem.

 

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)