REKLAMA
REKLAMA

10. edycja Konkursu Papieskiego w 10. rocznicę śmierci Jana Pawła II

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, filia nr 1 – Dąbrówka oraz filia nr 4 – Olchowce zapraszają do udziału w 10. edycji Konkursu Papieskiego „Promieniowanie świętości Jana Pawła II”.

Konkurs organizowany jest w 10. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II i na pamiątkę 1. rocznicy kanonizacji Papieża Polaka, także Honorowego Obywatela Miasta Sanoka.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Andrzej Smolik, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Do konkursu zapraszamy przedszkolaki- Oddziały „O”, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych placówek szkolno-opiekuńczych i terapeutycznych oraz dorosłych mieszkańców Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

Praca plastyczna – polega na wykonaniu Laurki dla Papieża JP II, różnymi technikami plastycznymi, format nie większy niż A4, lub kwiatów z bibuły, witraży, itp.

Rozwiązaniu quizu z wiedzy o św. Janie Pawle II, który można pobrać u organizatora konkursu lub ze strony internetowej biblioteki.

Rozwiązane quizy i prace plastyczne należy składać do dnia 8 maja 2015 r. Prace konkursowe  powinny zawierać informacje o uczestniku konkursu(imię i nazwisko, adres szkoły lub placówki szkolno-opiekuńczej, imię i nazwisko opiekuna).

Uroczysty finał konkursu, wręczenie nagród za prace plastyczne i losowanie nagród za prawidłowo rozwiązany quiz połączony z imprezami towarzyszącymi odbędzie się 19 maja br. w Sali koncertowej PSM w Sanoku.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

1

źródło: materiały nadesłane

17-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)