REKLAMA
REKLAMA

10. edycja Konkursu Papieskiego w 10. rocznicę śmierci Jana Pawła II

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, filia nr 1 – Dąbrówka oraz filia nr 4 – Olchowce zapraszają do udziału w 10. edycji Konkursu Papieskiego „Promieniowanie świętości Jana Pawła II”.

Konkurs organizowany jest w 10. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II i na pamiątkę 1. rocznicy kanonizacji Papieża Polaka, także Honorowego Obywatela Miasta Sanoka.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Andrzej Smolik, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.

Do konkursu zapraszamy przedszkolaki- Oddziały „O”, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych placówek szkolno-opiekuńczych i terapeutycznych oraz dorosłych mieszkańców Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

Praca plastyczna – polega na wykonaniu Laurki dla Papieża JP II, różnymi technikami plastycznymi, format nie większy niż A4, lub kwiatów z bibuły, witraży, itp.

Rozwiązaniu quizu z wiedzy o św. Janie Pawle II, który można pobrać u organizatora konkursu lub ze strony internetowej biblioteki.

Rozwiązane quizy i prace plastyczne należy składać do dnia 8 maja 2015 r. Prace konkursowe  powinny zawierać informacje o uczestniku konkursu(imię i nazwisko, adres szkoły lub placówki szkolno-opiekuńczej, imię i nazwisko opiekuna).

Uroczysty finał konkursu, wręczenie nagród za prace plastyczne i losowanie nagród za prawidłowo rozwiązany quiz połączony z imprezami towarzyszącymi odbędzie się 19 maja br. w Sali koncertowej PSM w Sanoku.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

1

źródło: materiały nadesłane

17-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)