REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 19-latek awanturował się i groził, że zabije matkę

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sanoka. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę wobec matki. Awanturnik zaatakował też interweniujących policjantów.

W miniony wtorek przed godziną 23 dyżurny Policji został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie  Sanoka. O pomoc poprosił 11-letni chłopiec, któremu udało się wybiec z domu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 19-letni mieszkaniec Sanoka wszczął awanturę i groził matce śmiercią. 19-latek nie chciał wpuścić policjantów do domu. Funkcjonariusze wybili szybę w drzwiach i weszli do środka.

Mężczyzna zaatakował interweniujących policjantów. Funkcjonariusze używając siły fizycznej oraz środków przymusu bezpośredniego skutecznie obezwładnili agresywnego mężczyznę. Funkcjonariusze zbadali jego trzeźwość. Okazało się, że w organizmie miał ponad 1,2 promila alkoholu.

kajdanki19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za groźby karalne oraz za zmuszanie przemocą do odstąpienia od czynności służbowych policjantów. 19-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

06-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)