REKLAMA
REKLAMA

35-letnia kobieta uratowała czwórkę dzieci, sama zginęła w pożarze (ZDJĘCIA)

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu tragicznego w skutkach pożaru, do jakiego doszło dziś rano w Daliowej w powiecie krośnieńskim. W pożarze zginęła 35-letnia kobieta.

Matka wyprowadziła swoje dzieci z płonącego domu, po czym wróciła do niego ratować dobytek. Niestety zginęła w pożarze.

Do tragedii doszło po godz. 10. Jak wstępnie ustalili policjanci kobieta zdołała wcześniej wyprowadzić z płonącego budynku czwórkę swoich dzieci. Sama zginęła w pożarze. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Apel o pomoc dla dzieci, które straciły matkę w pożarze

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśliskach zwraca się z prośbą o udzielenie pomocy dla czwórki dzieci poszkodowanych w wyniku pożaru jaki miał miejsce w dniu 31 stycznia 2015 roku w miejscowości Daliowa. Pożar strawił dorobek całego życia oraz pozbawił życia matkę dzieci.

Dlatego też prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Dzieci są w wieku (chłopcy 8 lat i 4 lata, dziewczynki 9 lat i 2,5 roku). Szczególnie potrzebne są ubrania, środki czystości, żywność o długim terminie przydatności do spożycia, zabawki.

Wsparcia można udzielać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśliskach. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 13 43 10 589

Źródło: krosno112.pl/KPP Krosno/red Foto: krosno112.pl

31-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)