REKLAMA
REKLAMA

50 bramek i dobra zabawa – cele Turnieju na Zakończenie Lata zrealizowane (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Strzelić 50 bramek – taki był cel zorganizowanego na obiektach Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI turnieju na zakończenie lata.

Losy turnieju stały pod znakiem zapytania, jednak o godzinie 10.00 zakręcony został kurek z deszczem i mali piłkarze wybiegli na murawę.

W Turnieju na Zakończenie Lata udział wzięło 5 drużyn złożonych z dzieci urodzonych w 2008 roku i młodszych. Przyjechali koledzy z Resovii Rzeszów, Beniaminka Krosno, AktivPro Rymanów oraz dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Sanok. Trenerzy wszystkich drużyn zgodnie ustalili, że nie ma tabeli w turnieju, a gramy, aby zdobyć minimum 50 bramek. Cel został osiągnięty z nawiązką gdyż wszystkie ekipy łącznie zdobyły 87 goli. Świetna zabawa, rywalizacja, piękne akcje, piękne bramki i piękne parady bramkarzy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Alex z Resovii Rzeszów natomiast najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Beniaminka Krosno. Po raz pierwszy organizator zdecydował o przyznaniu nagrody specjalnej za waleczność i postawę na boisku a nagrodę otrzymał zawodnik Akademii Piłkarskiej Sanok Piotr Rzemiński.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie pomimo niepewnej pogody a zawodnikom za świetne zawody i postawę fair play. Dziękujemy również sponsorom oraz OZPN Krosno, Podkarpackiemu Związkowi Piłki Nożnej za ufundowanie nagród.

materiał nadesłany

14-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)