REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Uszkodzona elewacja niedawno remontowanego ratusza. Policja poszukuje świadków (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków lub osób mogących posiadać wiedzę na temat zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległa elewacja budynku Ratusza w Brzozowie. Prawdopodobnym sprawcą tego uszkodzenia jest kierujący quadem lub innym pojazdem mechanicznym.

Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego uszkodzenia.

elewacja2

Poszukujemy świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległa elewacja budynku Ratusza w Brzozowie. Miało ono miejsce w czasie długiego czerwcowego weekendu, tj. w dniach od 4 do 8 czerwca br. Prawdopodobnym sprawcą tego uszkodzenia jest kierujący quadem lub innym pojazdem mechanicznym. Policja poszukuje sprawcy tego zdarzenia.

Brzozowscy policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego uszkodzenia. Kontaktować można się osobiście: Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie ul. Witosa 9 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer (013) 43 08 341 lub numer alarmowy 997.

elewacja

źródło: KPP Brzozów

15-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)