REKLAMA
REKLAMA

Burmistrz podziękował ,,Serkowi” za wieloletnią współpracę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Są takie chwile w życiu każdego sportowca, kiedy mówi się koniec. Po 19 sezonach spędzonych w hokejowej ekstralidze swoją karierę zawodniczą zakończył Maciej Mermer.

Jego wkład w promocję miasta Sanoka na arenach krajowych i międzynarodowych oraz popularyzowanie sportu jest bezsprzeczne, dlatego też w dniu 21 lipca Maciej Mermer przebywał w Urzędzie Miasta Sanoka na zaproszenie burmistrza Tadeusza Pióro. Podczas wizyty, w której uczestniczyli także zastępcy burmistrza: Piotr Uruski oraz Edward Olejko. Popularny „Serek” otrzymał okolicznościowy grawerton oraz życzenia sukcesów w pracy zawodowej i w życiu rodzinnym.  Maciej Mermer w barwach sanockiego klubu rozegrał ponad 700 spotkań za co podczas minionego sezonu hokejowego został uhonorowany przez zarząd CIARKO PBS BANK KH Sanok pamiątkową paterą.

21

W wywiadzie udzielonym portalowi hokej.net Maciej Mermer powiedział:

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali przez te wszystkie lata, w szczególności mojej rodzinie: świętej pamięci tacie, który mi kibicował od początku do końca, mamie, moim braciom oraz mojej małżonce, która była i jest moją podporą. Zawsze mogłem na nią liczyć. Oczywiście dziękuję też wszystkim prawdziwym kibicom. Byliście dla mnie dodatkowym zawodnikiem. Podziękowania kieruję także do wszystkich, którzy pracowali w klubie oraz oczywiście do chłopaków z zespołu. Życzę wam samych sukcesów. Trzymam za was kciuki. STS pozostanie zawsze w moim sercu – dodał.

11

2a

31

źródło: UM Sanok

27-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)