REKLAMA
REKLAMA

Burmistrz podziękował ,,Serkowi” za wieloletnią współpracę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Są takie chwile w życiu każdego sportowca, kiedy mówi się koniec. Po 19 sezonach spędzonych w hokejowej ekstralidze swoją karierę zawodniczą zakończył Maciej Mermer.

Jego wkład w promocję miasta Sanoka na arenach krajowych i międzynarodowych oraz popularyzowanie sportu jest bezsprzeczne, dlatego też w dniu 21 lipca Maciej Mermer przebywał w Urzędzie Miasta Sanoka na zaproszenie burmistrza Tadeusza Pióro. Podczas wizyty, w której uczestniczyli także zastępcy burmistrza: Piotr Uruski oraz Edward Olejko. Popularny „Serek” otrzymał okolicznościowy grawerton oraz życzenia sukcesów w pracy zawodowej i w życiu rodzinnym.  Maciej Mermer w barwach sanockiego klubu rozegrał ponad 700 spotkań za co podczas minionego sezonu hokejowego został uhonorowany przez zarząd CIARKO PBS BANK KH Sanok pamiątkową paterą.

21

W wywiadzie udzielonym portalowi hokej.net Maciej Mermer powiedział:

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali przez te wszystkie lata, w szczególności mojej rodzinie: świętej pamięci tacie, który mi kibicował od początku do końca, mamie, moim braciom oraz mojej małżonce, która była i jest moją podporą. Zawsze mogłem na nią liczyć. Oczywiście dziękuję też wszystkim prawdziwym kibicom. Byliście dla mnie dodatkowym zawodnikiem. Podziękowania kieruję także do wszystkich, którzy pracowali w klubie oraz oczywiście do chłopaków z zespołu. Życzę wam samych sukcesów. Trzymam za was kciuki. STS pozostanie zawsze w moim sercu – dodał.

11

2a

31

źródło: UM Sanok

27-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)