REKLAMA
REKLAMA

Dobra zabawa i mnóstwo sportowych wrażeń. Orzełek Bażanówka wysoko podczas Siarka Cup (ZDJĘCIA)

BAŻANÓWKA / PODKARPACIE. Drużyna z Bażanówki z rocznika 2007 przemierzyła pond 150 km w jedną stronę, by wziąć udział w Siarka Cup 07 w Tarnobrzegu. Prosto z autobusy wyszli na boisko i wygrali z drużyną Akademii Piłkarskiej Koprzywnica 4-0.

W drugim pojedynku lepsi okazali się chłopcy z Radomia i pokonali Orzełek Bażanówkę 5-0. Po tym meczu mocno zmobilizowani zawodnicy Orzełka wygrali 1-0 z Unią Tarnów i 2-0 z drugą drużyną Siarki Tarnobrzeg.

9 zdobytych punktów dało nam 2 miejsce w grupie B i prawo gry w półfinale z Siarką Tarnobrzeg I. Po fantastycznym meczu, gdzie długo utrzymywał się wynik remisowy, a dzieci jednej i drugiej drużyny raczyły licznych kibiców wspaniałymi dryblingami, musieliśmy w końcówce uznać wyższość rywala, który strzelił nam 2 gole. Po tym meczu została nam walka o 3 miejsce z drużyną Stali Mielec. W pojedynku z drużyną z Mielca objęliśmy prowadzenie, niestety ze względu na wąską kadrę i upał opadliśmy z sił i rywal strzelił nam dwa gole, w tym jednego z rzutu wolnego na minutę przed końcem meczu – relacjonuje Konrad Bury, koordynator Akademii Piłkarskiej Orzełek Bażanówka.

Nasz zespół zebrał ogromne brawa za grę, podchodzili do nas dziennikarze, trenerzy z Mielca i Tarnowa. Pod względem sportowym osiągnęliśmy bardzo dobry wynik i nie mam na myśli miejsca w tabeli lecz bardzo fajną grę. Nie odbiegamy od najlepszych zespołów Podkarpacia, Małopolski pod względem techniki, a trzeba zaznaczyć, że większość zespołów trenuje już 2-3 lata, a my niespełna rok. Mamy nowe kontakty, w Tarnowie, Mielcu, Tarnobrzegu czy nawet w Radomiu. Dzięki temu wiedzą już gdzie jest Bażanówka – podsumowuje Konrad Bury.

Mecze półfinałowe:
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Orzełek Bażanówka
Broń Radom 3-0 Stal Mielec
Mecz o 3 miejsce:
Stal Mielec 2-1 Orzełek Bażanówka
Finał :
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Broń Radom

Tabela końcowa:
1. Broń Radom II
2. Siarka Tarnobrzeg I
3. Stal Mielec
4. Orzełek Bażanówka
5. AP Sanok
6. Unia Tarnów
7. AP Stalowa Wola
8. Siarka Tarnobrzeg II
9. AP Koprzywnica
10. Broń Radom I

Zobacz także: Udany start zawodników z Akademii Piłkarskiej Sanok. Sanoczanki zachwyciły publiczność (ZDJĘCIA)

materiał nadesłany

16-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)