REKLAMA
REKLAMA

,,G3ma poziom!”. Sporo atrakcji podczas dni otwartych Gimnazjum nr 3 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 24 lutego w ramach „Dnia otwartego” Gimnazjum nr 3  w Sanoku gościło uczniów klas szóstych. W tym roku hasłem przewodnim było „Zaklinamy wiosnę w G 3”. Gimnazjaliści  zaprezentowali przed młodszymi kolegami i koleżankami swoje talenty.

Nie zabrakło śpiewu, tańca, muzyki, inscenizacji, a także pokazów fizycznych, chemicznych i biologicznych. Szóstoklasiści mogli zobaczyć w ramach pokazów chemicznych i fizycznych  m. in. spalanie banknotu czy pływanie spinaczy. Mogli również zgłębić tajemnice latania szybowców oraz przekonać się o tym, że przekłuty balon nie pęka. Młodzi biolodzy w sposób obrazowy wyjaśnili działanie układu oddechowego człowieka.

IMG_0098

W części artystycznej uczniowie pokazali swoje zdolności aktorskie w humorystycznej inscenizacji „Jaś i Małgosia w hipermarkecie”. Aplauz publiczności zyskały występy wokalne, którymi mogli pochwalić się uczniowie gimnazjum. Repertuar był bardzo różnorodny, wykonano utwory zarówno w języku rosyjskim jak  i angielskim. Nie zabrakło pokazów sportowych. Niezwykle giętkimi ciałami wykazały się uczennice gimnazjum w układzie aerobicu, natomiast zręcznością uczniowie trenujący unihokej. Wszystkim dopisywały humory i chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach. Największą popularność zyskał taniec „belgijka”, który zintegrował gospodarzy i gości.

materiał nadesłany

16-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)